Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pobyty krótko i długoterminowe:

W ramach oferty Domu Seniora "Jak w domu" w Ogrodzieńcu znajdziecie Państwo ofertę pobytów krótkoterminowych, przydatnych w nagłych niespodziewanych okolicznościach oraz ofertę długoterminową ze wstępną umową na okres jednego miesiąca w celu aklimatyzacji Mieszkańca.

Opieka lekarska

Jurajskie Centrum Seniora "Jak w domu" w Ogrodzieńcu zapewnia Pensjonariuszom opiekę lekarską oraz pomoc w umówieniu wizyt z dowozem do lekarzy specjalistów.

Całodobowa opieka dla seniora

Nasz personel codziennie opiekuje się naszymi Pensjonariuszami, podając zalecane lekarstwa, pomagając w codziennych małych i wielkich problemach. W skład naszej kadry wchodzą osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami w podeszłym wieku, osobami niepełnosprawnymi.

Brak barier architektonicznych

Jurajskie Centrum Seniora "Jak w  domu" już wkrótce posiadać będzie windę, dzięki której każdy Pensjonariusz będzie w stanie samodzielnie lub z pomocą pracownika poruszać się pomiędzy piętrami.

Pokoje

Aby sprostać wymaganiom i zapewnić jak najlepsze warunki bytowe dla naszych Pensjonariuszy, nasz ośrodek oferuje telewizor, Internet i telefon w każdym pokoju, ponadto w każdym pokoju zadbaliśmy o komfortowe wyposażenie: łóżka, szafy, krzesła i toaletkę-stolik. W każdym pokoju zapewniamy osobny węzeł sanitarny.

Smaczne i zdrowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet

Codzienne wyżywienie składa się  z 5 posiłków, dania gorące oraz zimne serwowowane są w sali restauracyjnej.

Zajęcia terapeutyczne

Naszym Pensjonariuszom zapewnimy usprawniania ruchowe, działania fizjoterapeutyczne, masaże, terapię zajęciową, badania diagnostyczne oraz opiekę psychologiczną.

Istnieje możliwość zamówienia zabiegów rehabilitacyjnych za dodatkową opłatą.

Rekreacja

Zapewniamy dla naszych Pensjonariuszom dostęp do terenów zielonych, alejek, altanek, oczek wodnych. Pośród zielni znajdziecie Państwo miejsce na grill. Proponujemy piesze i autokarowe wycieczki krajoznawczo-turystyczne jednodniowe. 


 

Ceny:


Pobyt długoterminowy
Już od 2500 ,00 PLN/ miesiąc

Pobyt krótkoterminowy
120,00 PLN/ doba