Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pobyty krótko i długoterminowe:

W ramach oferty Domu Seniora "Jak w domu" w Ogrodzieńcu znajdziecie Państwo ofertę pobytów krótkoterminowych, przydatnych w nagłych niespodziewanych okolicznościach oraz ofertę długoterminową ze wstępną umową na okres jednego miesiąca w celu aklimatyzacji Mieszkańca.

Opieka lekarska

Jurajskie Centrum Seniora "Jak w domu" w Ogrodzieńcu zapewnia Pensjonariuszom opiekę lekarską oraz pomoc w umówieniu wizyt z dowozem do lekarzy specjalistów.

Całodobowa opieka dla seniora

Nasz personel codziennie opiekuje się naszymi Pensjonariuszami, podając zalecane lekarstwa, pomagając w codziennych małych i wielkich problemach. W skład naszej kadry wchodzą osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami w podeszłym wieku, osobami niepełnosprawnymi.

Brak barier architektonicznych

Jurajskie Centrum Seniora "Jak w  domu" już wkrótce posiadać będzie windę, dzięki której każdy Pensjonariusz będzie w stanie samodzielnie lub z pomocą pracownika poruszać się pomiędzy piętrami.

Pokoje

Aby sprostać wymaganiom i zapewnić jak najlepsze warunki bytowe dla naszych Pensjonariuszy, nasz ośrodek oferuje telewizor, Internet i telefon w każdym pokoju, ponadto w każdym pokoju zadbaliśmy o komfortowe wyposażenie: łóżka, szafy, krzesła i toaletkę-stolik. W każdym pokoju zapewniamy osobny węzeł sanitarny.

Smaczne i zdrowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet

Codzienne wyżywienie składa się  z 5 posiłków, dania gorące oraz zimne serwowowane są w sali restauracyjnej.

Zajęcia terapeutyczne

Naszym Pensjonariuszom zapewnimy usprawniania ruchowe, działania fizjoterapeutyczne, masaże, terapię zajęciową, badania diagnostyczne oraz opiekę psychologiczną.

Istnieje możliwość zamówienia zabiegów rehabilitacyjnych za dodatkową opłatą.

Rekreacja

Zapewniamy dla naszych Pensjonariuszom dostęp do terenów zielonych, alejek, altanek, oczek wodnych. Pośród zielni znajdziecie Państwo miejsce na grill. Proponujemy piesze i autokarowe wycieczki krajoznawczo-turystyczne jednodniowe. 


 

Ceny:


Pobyt długoterminowy
Już od 2500 ,00 PLN/ miesiąc

Pobyt krótkoterminowy
120,00 PLN/ doba

Jurajskie Centrum Seniora "Jak w domu" mieści się w pięknej i spokojnej okolicy na obrzeżach miejscowości Ogrodzieniec. Ośrodek, który został udoskonalony i zmodernizowany znajduje się nieopodal kompleksów leśnych, jurajskich ostańców oraz średniowiecznego Zamku. Panujący tutaj mikroklimat pozwala w ciszy i spokoju obcować z pięknem przyrody.
Rozległy kompleks parkowy z pięknymi altankami, alejami spacerowymi i dwoma oczkami wodnymi, umożliwia naszym Pensjonariuszom spacery jak i aktywne spędzanie wolnego czasu oraz korzystanie ze świeżego powietrza, w dowolnie wybranej chwili. Natomiast w okresie wiosenno-letnim stanowią doskonałe miejsce odwiedzin i spotkań ze znajomymi lub rodziną.

DSC_3096
DSC_3125
DSC_3675
DSC01295
DSC01304
DSC01309
DSC01310
DSC_3051
DSC_3674
DSC_3065
zdjęcie_01
zdj_2907

W naszym obiekcie znajdziecie Państwo pokój pobytu dziennego służący również jako jadalnia, salę rekreacyjną, a także salę gimnastyczną z bezpieczną nawierzchnią. Dla chętnych Pensjonariuszy udostępniamy naszą kuchnię, w której dzięki pomocy naszego personelu można realizować swoje fantazje kulinarne.

Nasi Pensjonariusze mają możliwość zorganizowania imienin, urodzin i innych uroczystości. Do Państwa dyspozycji oddajemy sale bankietową lub miejsce w parku w jednej z zadaszonych altan. Organizujemy także dla naszych Pensjonariuszy wieczorki taneczne, koncerty, projekcje filmów czy wieczory poezji. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, aby wspólnie - jak w rodzinie - umilać sobie czas.

Dlaczego warto wybrać nasze Centrum? U nas znajdziecie Państwo miłą atmosferę, przyjazne warunki mieszkaniowe i żywieniowe dostosowane do Państwa potrzeb, a przede wszystkim cierpliwy i sympatyczny zespół ludzi, którzy wiedzą, że dla Państwa liczy się nie tylko komfort życia, ale również komfort psychiczny: uśmiech, spokój, bezpieczeństwo.

wiata1
wiata6
wiata_k
DSC_3085
DSC_3086
DSC_3046
IMG_20151210_114637
IMG_20151210_115638
DSC_3114

Osoby zainteresowane zamieszkaniem lub pobytem w Jurajskim Centrum Seniora "Jak w domu" w Ogrodzieńcu prosimy o zapoznanie się z zasadami postępowania w trakcie przyjęcia nowego Pensjonariusza i załączonymi poniżej dokumentami. Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dokumenty i rzeczy osobiste wymagane przy przyjęciu do Jurajskiego Centrum Seniora w Ogrodzieńcu:

  1. Podpisanie Umowy cywilno-prawnej
  2. Kwestionariusz osobowy Mieszkańca
  3. Dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość Wnioskodawcy
  4. Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności jeśli posiada
  5. Dokumentacja medyczna Pensjonariusza

Posiadamy 122 miejsca z indywidualnymi łazienkami dostosowanymi do potrzeb osób starszych czy niepełnosprawnych. Są to pokoje 1, 2 i 3 osobowe, w pełni wyposażone, z sygnalizacją przyzywowo-przywoławczą, z indywidualną organizacją przestrzeni dostosowaną do potrzeb i wymagań zdrowotnych naszych Pensjonariuszy.

W naszym obiekcie znajdziecie Państwo pokój pobytu dziennego służący również jako jadalnia, salę rekreacyjną, a także salę gimnastyczną z bezpieczną nawierzchnią.  Dla chętnych Pensjonariuszy udostępniamy naszą kuchnię, w której dzięki pomocy naszego personelu można realizować swoje fantazje kulinarne. Nasi Pensjonariusze mają możliwość zorganizowania imienin, urodzin i innych uroczystości. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową lub miejsce w parku w jednej z zadaszonych altan. Dla naszych Pensjonariuszy organizujemy wieczorki taneczne, koncerty, projekcje filmów czy wieczory poezji. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, aby wspólnie  -jak w rodzinie - organizować i umilać sobie czas. 

IMG_4263
IMG_4266
IMG_4268
DSC_3763
IMG_4856
DSC_3704
DSC_3713
23
P7300447
P7300413