Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nasze Jurajskie Centrum Seniora "Jak w domu" to miejsce dla osób w podeszłym wieku, poszukujących spokoju, komfortu, profesjonalnej opieki wraz z ciepłem rodzinnym.
Ze względu na okoliczności życiowe osoby te zostały jednak same i aby pokonać trudy codzienności zdecydują się zamieszkać w tym uroczym zakątku Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Zamieszkać po to, by móc znowu cieszyć się nową, większą rodziną.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasz ośrodek zapewniał komfortowe warunki, zadowolenie, poczucie godności, serdeczną i rodzinną atmosferę. Cały personel dba o zabezpieczanie Państwa indywidualnych potrzeb tak, aby "jesień życia" była pięknym etapem, wypełnionym poczuciem szczęścia, radości i spełnienia.
Ze względu na specyfikę Jurajskiego Centrum Seniora "Jak w domu" gotowi jesteśmy na przyjęcie osób w podeszłym wieku, z różnymi schorzeniami, wymagających częściowej pomocy ze względu na niepełnosprawność ruchową po uprzedniej konsultacji medycznej.
Więcej informacji chętnie udzieli Państwu nasz personel pod numerami telefonów: 664 867 260,780 122 001, 793 857 175 i 32 67 35 124, zachęcamy również do kontaktu mailowego. Przydatne informację o warunkach przyjęcia Pensjonariusza znajdziecie Państwo w zakładce Informacje - procedura przyjęcia.