Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W ramach oferty Jurajskiego Centrum Seniora "Jak w domu" w Ogrodzieńcu znajdziecie Państwo ofertę pobytów krótkoterminowych, przydatnych w niespodziewanych okolicznościach oraz ofertę długoterminową zawieraną ze wstępną umową na okres jednego miesiąca w celu aklimatyzacji Pensjonariusza.

W ramach opieki nad seniorami w naszym Centrum zapewniamy: opiekę lekarską oraz pomoc w umówieniu wizyt z dowozem do lekarzy specjalistów. Gwarantujemy również całodobową opiekę pielęgniarską, codziennie wykwalifikowany personel będzie opiekować się naszymi Pensjonariuszami podając zalecane lekarstwa, pomagając w codziennych małych i wielkich sprawach. W skład naszej kadry wchodzą tylko osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami w podeszłym wieku, osobami niepełnosprawnymi.
Codzienne wyżywienie składa się z 5 posiłków, dostosowanych do zbilansowanej lub indywidualnej diety ustalonej przez dietetyka.
Naszym Pensjonariuszom zapewniamy usprawnienia ruchowe, usługi fizjoterapeutyczne, masaże, terapię zajęciową, badania diagnostyczne oraz opiekę psychologiczną. Istnieje możliwość zamówienia zabiegów rehabilitacyjnych za dodatkową opłatą.
Zapewniamy Państwu dostęp do terenów zielonych, alejek, altanek, oczka wodnego. Pośród zieleni naszego parku wkomponowaliśmy grill. Proponujemy piesze i autokarowe wycieczki krajoznawczo-turystyczne jednodniowe.